Дата: 28.05.2021 17:40

На базі оздоровчого табору “Горизонт” Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є. Кочергіна відбувся  Чемпіонат зі спортивного орієнтування серед депутатів місцевих рад усіх рівнів та працівників органів місцевого самоврядування Полтавської області.

Загалом, у чемпіонаті  брали участь представники з різних територіальних громад Полтавщини, це близько  150 учасників. Команди були сформовані за віком.

Команду Великобудищанської територіальної громади представляли- секретар виконавчого комітету Лариса Даниленко та староста Веприцького старостинського округу Сергій Федусенко.

Велика подяка організаторам Чемпіонату зі спортивного орієнтування серед депутатів місцевих рад усіх рівнів та працівників органів місцевого самоврядування Полтавської області за цікавий, високоякісний, продуктивний і насичений захід.