Жителі Великобудищанської громади зібрали й передали допомогу нашим солдатам, які знаходяться на Сході України

Дата: 28.04.2021 14:01

Жителі Великобудищанської громади напередодні Дня прикордонника, який відзначають 30 квітня,  зібрали й передали допомогу військовим, які знаходяться на передових рубежах нашої країни . Це продуктові набори, які включають у себе м’ясні вироби, випічку, каву, овочі, крупи, домашні соління, мед, печево тощо — загалом 1,5 тонни продукції, а також мотиваційні листи і малюнки від дітей. Поїздка відбулася 27 квітня 2021р.  Очільник та організатор даної акції голова Великобудищанської громади – Шаблій Микола Іванович за підтримки голови Полтавської обласної ради – Біленького Олександра Юрійовичу, депутата Полтавської обласної ради- Суханя Олександра Яковича, міського голови Лебединської ТГ- Олександра Миколайовича Бакликова,  які у цей важкий для країни час, відгукуються допомагати військовим у зоні АТО.

Висловлюємо слова подяки за продукти харчування, які вкотре допомогли зібрати небайдужі жителі громади, депутати Великобудищанської сільської ради, підприємці, старости сіл.

Окремі слова вдячності адресовані Мотричу Юрію Дмитровичу за наданий вантажний автомобіль.

Ще раз ДЯКУЄМО всім, хто брав участь у доброчинних заходах, проявили увагу та милосердя до ближнього! Нехай зроблені нами добрі справи сприяють наближенню миру на нашій землі!

Ми щиро всіх Вас вітаємо з Днем прикордонника та зі святом Великодня!

Повертайтеся живими!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису