14 березня 2021року було проведено свято "Масниця. Колодій" в м. Київ

Дата: 24.03.2021 15:30

До м. Київ, для проведення свята "Масниця. Колодій" були запрошені учасники художньої самодіяльності Великобудищанської територіальної громади з с. Броварки, жіночий вокальнпий ансамбль "Броварчанка" та троїсті музики, керівник Людмила Костенко.

Поважаючи народні традиції та підтримуючи культуру територіальної громади Великобудищанський сільський голова М.І. Шаблій допоміг в організації поїздки в с. Пирогово до Національного музею народної архітектури та побуду України для участі у святі "Масниця. Колодій". Супроводжувала поїздку директор Великобудищанського ЦКД та приймала участь у виступі ансамблю.

Для виступу колективу було спечено чудовий запашний коровай, святковиї хліб, вареники. За це слід подякувати Людмилі Костенко та Марії Нечипоренко. Від генерального директора О. Повакель м.Київ отримали подяку: Великобудищанський сільський голова М.І. Шаблій та фольклорний ансамбль "Броварчанка".Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису