Протягом минулого тижня фахівці Держпродспоживслужби Полтавщини перевірили майже 500 об’єктів

Дата: 30.12.2021 09:43

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області здійснюють контролю за виконаннямобмежень, визначених постановою КМУ від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадженняпосилених протиепідемічних заходів на території із значнимпогіршенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом» та постановами Головного державного санітарного лікаря України.

Спільно із органами влади та місцевого самоврядування, Національної  поліції фахівці Управління щоденнопроводять перевірки суб’єктів господарювання, якіздійснюють діяльність у сфері торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами,  громадського харчування,  закладів освіти та іншими об’єктами по виконаннювстановлених карантинних заходів.

У період з 20.12.2021 р. по 26.12.2021р. спеціалістиГоловного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області перевірили майже 500 об’єктів.

Порушення протиепідемічних вимог  встановили  на 87  об’єктах  (20 %). До порушників застосовувалися відповіднізаходи реагування – надали 87 приписів (пропозицій),  склали 50 протоколів  про адміністративне правопорушення.

Зокрема фахівці Управління перевірили:

187 об’єктів торгівлі продовольчими товарами (окрімринків), порушення встановили на 36 об’єктах (19%). За недотримання вимог протиепідемічних заходів надали: 36 рекомендацій. Склали  25 протоколів про адмінправопорушення.

150 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, на 36 встановлено порушення (24%). Надали 36 рекомендацій. Склали 16 протоколів про адмінправопорушення.

26 закладів громадського харчування, на 9 встановили  порушення (35%). Надали 9 рекомендацій. Склали 4 протоколи про адмінправопорушення.

14 перукарень та салонів краси, порушенняпротиепідемічних вимог не встановили.

Перевірили 16 дитячих дошкільних закладів, порушеннядотримання вимог протиепідемічних заходів не виявили.

Перевірили 20 освітніх закладів, порушення дотриманнявимог протиепідемічних заходів  не виявили.

1 вищий навчальний заклад, порушення протиепідемічнихвимог не встановили.

6 аптек, оптик, порушення протиепідемічних вимог не встановили.

1 спортивний зал, 1 кінотеатр, порушення протиепідемічнихвимог не встановили.

4 об’єкти пасажирських перевезень, порушенняпротиепідемічних вимог встановили на 4 об’єктах (100%). Склали 4 протоколи  про адмінправопорушення;

13 інших об’єктів нагляду (об’єкти побутовогообслуговування населення, адміністративні та офісніприміщення, заклади ветеринарної медицини, АЗС,  поштові    відділення, об’єкти водопостачання, банківськівідділення, ломбарди тощо), порушення протиепідемічнихвимог встановили на 2 об’єктах  (15,4%). Склали  1 протокол  про адмінправопорушення.

Перевірки тривають. Дотримуйтеся елементарнихпротиепідемічних заходів, піклуйтеся один про одного! Всім здоров’я!

За матеріалами Головного управлінняДержпродспоживслужби в Полтавській області